shkolakz.ru 1
Облыстық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалары «Зерде» жеңімпаздарының тізімі





Оқушының

аты-жөні


Қала/аудан

Мектеп, сынып

Жетістіктері



Ерболатов М.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған Жамбыл атындағы мектеп-гимназия, 7 сынып

I орын



Федорова В.

Шемонаиха

М. Астафьев ат. ОМ,

2 сынып

I орын



Калиева  А.

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ,

4 сынып

I орын



Болат А.

Ұлан

Ломоносов ат. ОМ,

6 сынып

I орын



Хавдслам Х.

Өскемен

«Нұрорда» халықаралық мектеп, 4 сынып

I орын

Аханова К.


Бородулихинский

Переменовка ОМ,

6 сынып

I орын



Қайратұлы А.

Өскемен

«Нұрорда» халықаралық мектеп, 1 сынып

I орын



Заманбекова М., Оралгазиева Э.

Семей

Шәкәрім атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп,

4 сынып

I орын



Кирабаев Т.

Семей

№6 мектеп-гимназия,

4 сынып

I орын



Самарханова Д.

Өскемен

№ 38 ОМ, 6 сынып

I орын



Алтынбек А.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты, 7 сынып

II орын



Танырбернова Л.

Семей

№ 22 ОМ

II орын




Омирзаков С.,

Аликалимова Ж.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты, 7 сынып

II орын



Бейсенбаева А., Мукашев Н.

Семей

Шәкәрім атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп,

7 сынып

II орын



Набиолда А.

Күршім

Теректі ОМ № 1,

3 сынып

II орын



Старикова С.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған ғылыми-зерттеу дамыта оқытатын «Восток» орталығы, 7 сынып

II орын



Баженова Д.

Өскемен

№ 39 ОМ, 5 сынып

II орын



Краскова А,

Эртель А.

Глубокий

Березовка ОМ, 3 сынып

II орын



Руслан А.

Өскемен

«Нұрорда» халықаралық мектеп, 4 сынып

II орын



Павлюк А.

Өскемен

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика, математика, информатика, 4 сынып

II орын



Слободчикова А.

Өскемен

№ 11 ОМ, 7 сынып

II орын



Нечаев И.

Зырян

№2 ОМ, 4 сынып

II орын



Чан Н.

Өскемен

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика, математика, информатика, 5 сынып

II орын



Гайсина Н.

Зайсан

Гагарин ат. ОМ,

5 сынып

II орын



Насырова Е.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты, 7 сынып


II орын



Романов С.

Өскемен

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика, математика, информатика, 5 сынып

II орын



Кабиолданова А.

Риддер

«Шаңырак» мектеп-гимназия, 7 сынып

II орын



Качалова К.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған ғылыми-зерттеу дамыта оқытатын «Восток» орталығы, 3 сынып

II орын



Жумадилов Д.

Бородулиха

Камышенка ОМ,

2 сынып

II орын



Макеров Д.

Өскемен

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика, математика, информатика,

5 сынып

II орын



Ананишеникова Е.

Өскемен

№ 17 ОМ, 6 сынып

III орын



Булегенова А.

Семей

№ 17 ОМ, 7 сынып

III орын



Адилет Ш.,

Куаныш М.

Зырян

Киров ОМ, 4 сынып

III орын



Данильченко В.

Семей

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған балет мектеп,

3 сынып

III орын



Брайцева Р., Каиргазина Р.

Ұлан

Асубұлақ ОМ, 3 сынып

III орын



Адиков А.

Ұлан

Гагарин ат. ОМ,

4 сынып

III орын



Ануфьева К., Бухаревич Я.

Өскемен

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика, математика, информатика, 3 сынып

III орын



Нуралиева Ж. , Муратова А.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты, 7 сынып


III орын



Медведева Л., Стригунова Е

Өскемен

Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика, математика, информатика, 6 сынып

III орын



Жилкайдаров А.

Риддер

«Шаңырак» мектеп-гимназия, 5 сынып

III орын



Бейсенбекова М.

Өскемен

№ 32 ОМ, 7 сынып

III орын



Оралгазин Д.

Риддер

«Шаңырак» мектеп-гимназия, 4 сынып

III орын



Чужанков А.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған ғылыми-зерттеу дамыта оқытатын «Восток» орталығы, 2 сынып

III орын



Сидоров И.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған ғылыми-зерттеу дамыта оқытатын «Восток» орталығы, 4 сынып

III орын



Калиев Н.

Көкпекті

Ж.Болганбаев ат. ОМ,

7 сынып

III орын



Нуролданова А.

Күршім

Қалжир ОМ, 6 сынып

III орын



Ермолаев П.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған ғылыми-зерттеу дамыта оқытатын «Восток» орталығы, 5 сынып

III орын



Касымова А.

Семей

Шәкәрім атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған үш тілде оқытатын мектеп,

4 сынып

III орын



Палкин А.

Өскемен

№ 37 мектеп-гимназия,

4 сынып

III орын



Сериков Н.

Өскемен

№27 ОМ, 7 сынып

III орын



Гаппасова Т.,

Саулебек Н.

Ұлан

Ломоносов ат. ОМ,


7 сынып


III орын



Искаков Д.

Өскемен

Дарынды балаларға арналған №34 мектеп-лицей, 3 сынып

III орын